По повод празника на детето СК "Бадминтон Стара Загора" с подкрепата на Община Стара Загора организира детски турнир по бадминтон. Около 50 деца ще се включат в състезателната част на събитието, а още около 15 ще участват в занимателните и забавни игри по време на турнира. Целта на турнира е децата да усетят състезателния дух без стрес и да се приобщят към спорта.